Dobývání hradu

V pondělí jsme se probudili do hezkého dne a šli společně na snídani, tak jako každý den. Po snídani jsme všichni uklízeli na chatkách. Poté se vyhlásila dopolední hra, která spočívala v dobývání hradu pomocí vikingů, které jsme si museli pracně najít a získat, například: střelbou z luku, hodem na cíl nebo střelbou ze vzduchovky. Některé disciplíny byly schované v lese. Pro dobytí hradu jsme však museli získat nápovědy což nebylo vůbec jednoduché.

Po tomto náročném dopoledni jsme se odebrali na oběd, ke kterému bylo maso s rýží a hrášková polévka. Poté jsme si šli odpočinout a raději ještě jednou pořádně uklidit. Protože nám někdo odcizil táborovou vlajku, museli jsme se vydat na určité místo, což byl lom. Zde jsme našli další vzkaz, ve kterém nám neznámý člověk psal o dalším místě, na které jsme se měli vydat a hledat na něm ztracenou vlajku.

Jako odpolední program byla hra vlajkovaná, při které je cílem ukrást co nejvíce vlajek a životů ostatním týmům. Někdy to bylo dost náročné a bolestivé. Na konci dne jsme si vyslechli další část Sigurdova deníku a zcela vyčerpáni šli spát. 

Eli a Adma, 4. ddíl, Ragnarok