Příspěvky

Zobrazují se příspěvky z července 27, 2018

Jak to bylo s vlajkou

To se takhle jednu noc, když měl Pájičův oddíl hlídku, hrála noční hra. A zatímco rozespalé osazenstvo tábora odcházelo do lesa, pod stožárem stál hlouček temných postav, a čekal na správnou chvíli. A tak, aniž by Big Boss Sigurd (alias Dave) o něčem věděl, zmizela té noci vlajka neznámo kam. Jen mocný Hédin tušil, kdo je do toho namočen, ale ani on nevěděl, že vlajka byla ukryta k Jirkovi do chatky, či co má hlavní aktér v plánu.
Když se zjistilo, že vlajka chybí, vyhlásil Sigurd odměnu 300 stříbrných za její nalezení. Další den uplynul jako voda a vlajka byla stále nezvěstná. Stříbrné neměly pro zloděje žádnou hodnotu, a tak připravil dokonalý plán ...z novin vystříhal písmenka a seskládal několik vzkazů, které mu měly zajistit za vrácení vlajky alespoň pořádný oběd. Celou noc proto zůstal vzhůru, lepil a stříhal, ale tu noc se něco pokazilo.
Poté, co před rozcvičkou umístil v táboře první vzkaz, zjistil, že byl v noci hlídkou spatřen, čímž se zpráva o jeho počínání začala šířit me…

Divadla

Obrázek
Když už se konečně našel králův meč a bylo potřeba rozhodnout, kdo se stane králem, chtěl Sigurd vědět, jak bude vláda jednotlivých Jarlů vypadat. A tak dostali Jarlové za úkol nacvičit si divadlo, ve kterém svoji vládu Sigurdovi i všem ostatním předvedou.
Níže se můžete podívat na jednotlivá vystoupení. Za nejlepší scénku vybralaSigurdova "nezávislá" porota představení Árijů.
Adam, IT & program Ragnarokové
Berserkové
Skyové
Árijové